Впевнена перемога над Харковом!

voll

Протистояння «Волиньбаскета» та «Політехніка» ще задовго до гри спортивні оглядачі нарекли битвою за девяте місце. І, можливо, такі заяви десь ображали амбіції клубів, адже кожен із них на початку сезону декларував потрапляння у зону плей-оф. Тому як лучани, так і харків’яни прагнули здобути перемогу саме в очній зустрічі. У господарів була додаткова мотивація зробити вечір позитивним – день народження Вячеслава Моторчука, який святкував свій маленький ювілей №25)).

 Але хедлайнером стартових хвилин став Станіслав Дикий, який і блокшотив, і з-під кільця додавав, і трюльника записав до свого активу. Саме завдяки старанням №12 половина чверті закінчилась із рахунком 12:8.

Згодом «політехи» ситуацію вирівняли передовсім тому, що лучани двічі поспіль промахнулися під час кидків з-під щита. У гостей же феєрив нев’янучий капітан Тимур Арабаджи.

Проте до сирени гравці «Волиньбаскета» зібралися і уважніше за опонентів  провели цей відрізок – 18:12.

У другому періоді тримався доволі хиткий як для баскетболу рахунок – 23:19, 25:22, 28:24, 30:26. Під завісу половини гри Харків цифри на табло вирівняв (32:32, 37:37), однак дуже вчасно підопічні Дмитра Чайковського впіймали кураж. Особливо ефектним вийшов триочковий базер-бітер від Олега Рудакова. Тому за підсумками  двадцяти ігрових хвилин перевага волинян становила шість пунктів – 43:37.

Після тренерських настанов великої перерви активніше заграли лучани, тому «Волиньбаскету» вдався відчутний ривок – 51:37, 53:39. Однак «Політехнік» завівся і дещо скоротив – 53:44.

Надалі  господарі знову взяли нитки гри до своїх рук і відповіли  черговим ривком – 63:46, 67:46, 69:46. Третю десятихвилинку закінчили на рубежі 73:54.

Четверта чверть почалася нервово, адже харків’яни запропонували дуже агресивний баскетбол, подекуди навіть жорсткий. Проте до середини періоду волиняни відновили гандикап – 84:60.

В кінці зустрічі тренерський штаб Луцька випустив найближчий резерв, і потихеньку «Політехнік» почав підбиратися. Тож перемога волинян 88:73.

Наступну домашню гру БК «Волиньбаскет» проведе в неділю 12 лютого проти «Кременя». Початок – о 18:00.

 Прес-служба БК «ВолиньБаскет»

Спонсори та партнери