Втомлені «Лицарі» поступилися свіжим «козакам»

IMG_0074

До недільного протистояння колективи підходили у різних фізичних кондиціях – якщо «Запоріжжя» мало двотижневі канікули, то «Волиньбаскет» дві доби перед цим обіграв у виснажливому матчі «Дніпро». Проте бувалі у спорті твердять, що перемоги загоюють рани значно швидше, тож луцькі вболівальники сподівалися на характер своєї команди.

Більш активно почали гості, тому вже за дві хвилини гри відірвалися на п’ять  пунктів (3:8). Особливо виділявся «шахтар» Макс Конате (народився у Донецьку), який і блокшоти ставив, і данки клав.

За половину стартової  чверті запорожці доволі комфортно тримали господарів на відстані – 8:14. А до сирени оформили ще більший відрив – 16:28. І десь така різниця була цілком логічною.

Друга десятихвилинка подарувала рівну боротьбу, тож результативність не вражала. Хоча складалося враження, що «Запоріжжя» цілком ситуацію контролювало, а от у «Волиньбаскета» відверто не пішло. Тому цей відтинок часу опоненти розписали на 12:15, що у сумі становило 28:43.

Після великої перерви господарі ніяк не могли намацати свою гру, у той час як «козаки» ввімкнули дальню артилерію. Різниця стала критичною при 30:51.

На четвертий період суперники виходили за рахунку 39:60, тож навряд чи глядачі вірили у повернення інтриги.  І питання тут не так у виснаженості гравців «Волиньбаскета», як у шаленому фарті підопічних Дмитра Щиглінського. У «Запоріжжя» залітало все, що летіло в бік кільця лучан.

Тому прикра, але цілком по грі (через об’єктивні причини) поразка 56:73.